Člen sdružení AUTO BORCI Z GARÁŽE z.s.:vše okolo osobních aut a sportovních , díly a kapaliny , opravy

Člen sdružení AUTO BORCI Z GARÁŽE z.s.

Kdo se může stát členem a jak
Členem se může stát občan České republiky který dovršil 15let.
Každý registrovaný člen může využívat všech výhod které naše sdružení poskytuje a které budou do budoucna se rozšiřovat.Nákup náhradních dílů na osobní i nákladní auta se slevou 5% a servis 10%.Prohlídku vozidel po zimě a přípravu na zimu za cenu 250,-Kč jedné prohlídky a seřízení geometrie a světel u smluvních partnerů, možnost vyžití dílny pro opravu svépomocí pouze za režii.

Přihlášky k registraci  zašleme obratem na Vámi určený e-mail. Žádosti i jiné dotazy můžete napsat na stránce KONTAKT  nebo vyzvednout osobně.

Také můžete stáhnout přihlášku ZDE tuto stačí vytisknout , vyplnit , podepsat , naskenovat a odeslat na naší adresu.